Serwis Bemowo

JD Serwis

ul. Połczyńska 21a/4

01-377 Warszawa

tel. 22 216 59 62

 


Baner widok od Połczyńskiej
Największy serwis na Bemowie zaprasza na bezpłatną diagnozę twojego sprzętu. Naprawa Laptopów to nasza pasja dlatego podchodzimy do niej wyjątkowo. Serwis Laptopów Bemowo posiada dziesięć w pełni wyposażonych stanowisk do napraw co gwarantuje że nie będziesz czekał w kolejce na naprawę. Szybki czas naprawy laptopa to dla większości klientów kluczowe znaczenie. Większość napraw jest realizowana w czasie 1 – 2 dni robocze. Dla nas naprawa laptopów to przyjemność. Opinie klientów – Serwis Laptopów Bemowo


Danusia, Bemowo: Naprawa wykonana szybko, obsługa bardzo miła 🙂 a co najważniejsze, cena na bardzo konkurencyjnym poziomie. Gorąco polecam.


Tomek, Bemowo: Szok! Naprawili laptopa w dwa dni :D. Oddałem go do konkurencji, po miesiącu oddali i powiedzieli że nie da się naprawić. Naprawa Laptopów Bemowo poradziła sobie bez problemu. Tak trzymać ! Będę polecał każdemu usługi profesjonalistów z Połczyńskiej 21a/4.

Andrzej, Bemowo: Polecam Serwis Laptopów Bemowo ze względu na profesjonalizmy i rzetelną obsługę. Czas naprawy także na przyzwoitym poziomie – myślę że 2 dni robocze to bardzo dobry wynik.


 

Dlaczego warto wybrać JD Serwis


JD Serwis Laptopów istnieje na rynku już od 2008 roku. Przez ten czas nasza kadra pracownicza rozwijała się, doszkalała i zwiększała swoje kompetencje zawodowe. W tym momencie nasza firma jest jedna z największych na rynku Warszawskim. Serwis Laptopów Bemowo to kolejny oddział prężnie rozwijającej się firmy. Naszym celem jest zadowolenie klienta i najwyższa jakość usług.

 


 

Najczęściej zadawane pytania FAQ

Jak długo trwa naprawa ?

Nasz serwis laptopów zawsze w momencie przyjęcia sprzętu do naprawy określa czas naprawy. W 90 % przypadków jest to 1 – 3 dni robocze. W niektórych sytuacjach czas naprawy może się wydłużyć, oczywiście informujemy klienta o tym fakcie.


Jaki jest koszt naprawy laptopa po zalaniu ?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Uszkodzenie laptopa wskutek zalania jest zawsze wyceniane indywidualnie ponieważ każde zalanie jest inne. JD Serwis wstępną wycenę przeprowadza na miejscu w serwisie.

Zalałem laptopa – co robić ?

Tuż po zalaniu należy nie zwłoczne odłączyć go od źródła zasilania i wyjąć baterię. Ten zabieg minimalizuje możliwe uszkodzenia płyty głównej.

Mój laptop bardzo mocno się nagrzewa

Przegrzewanie się laptopa to bardzo nie bezpieczna sytuacja. Należy niezwłocznie udać się do naszego serwisu laptopów w celu szybkiej naprawy. Lekceważenie tej sprawy może skutkować uszkodzeniem układu graficznego.

Jeżeli mają Państwo pytania to proszę dzwonić do JD serwis laptopów tel. 22 2165962