Serwis Wola

JD Serwis Laptopów Wola

ul. Połczyńska 21a/4

01-377 Warszawa

tel. 22 216 59 62

Baner widok od Połczyńskiej
Największy serwis laptopów na Woli już otwarty. Mamy przyjemność poinformować Państwa o nowo otwartej placówce która mieści się przy ulicy Połczyńskiej 21a/4 (ciepłownia wola). Mamy do dyspozycji w pełni wyposażonych dziesięć stanowisk do napraw laptopów. Nasi technicy dbają o to aby czas naprawy był minimalny i średnio wynosi 1 – 2 dni robocze. Naprawą laptopów zajmujemy się od prawie dekady dlatego nasze doświadczenie i pasja z jaką to robimy skutkuje ogromną liczbą zadowolonych klientów. Przyjdź i zobacz jak pracujemy. Zapraszamy serdecznie na bezpłatną diagnozę.

 Zaufaj sprawdzonej marce. JD Serwis istnieje na rynku ponad 8 lat i dalej się rozwija. Dla wygody naszych klientów uruchomiliśmy największy Serwis Laptopów Wola. Teraz możesz skorzystać wygodnie i według potrzeb z dwóch naszych placówek. Jesteśmy dla Państwa otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 18.00 a w soboty 10.00 – 14.00. W każdej chwili możesz przyjść i oddać swój sprzęt na bezpłatną diagnozę. Naprawa Laptopów Wola to firma której możesz zaufać. Nasze doświadczenie gwarantuje 100 % satysfakcji. Serdecznie zapraszamy.

 


 

Opinie naszych klientów

 

Piotrek, Wola: Co tu dużo pisać…Jednym słowem rewelacja. JD Serwis naprawił laptopa w jeden dzień – rano przyniosłem a wieczorem odebrałem. Wszystko to z zachowaniem danych. Polecam !

Paweł, Wola: Niefortunny upadek laptopa skutecznie go unieruchomił. Naprawa płyty głównej trwała dwa dni. Naprawa laptopów na Woli to najlepszy serwis.

Monika, Wola: Dziecko mi zalało laptopa ale na szczęście trafiłam do JD Serwis. Panowie poradzili sobie bardzo szybko usterką. Szczerze polecam.